درباره ما

تیم قهرمان کوچولو از شرکت داده نگار داتیس پارس، در اولین فراخوان "هاب" همراه اول شرکت کرد و در میان بیش از هفتاد طرح ارسالی به دبیرخانه ، پس از ۳ دوره داوری برگزیده و وارد بخش شتابدهی مجموعه هاب همراه اول شد.

این مجموعه،در نظر دارد با استفاده از تکنولوژیهای نوین، مجموعه بازی های دیجیتال سریالی با هدف توانمند سازی کودکان در کنار شادی و بازی را به خانواده ها ارایه دهد و به هر کودک کمک کند قهرمان زندگی خودش باشد. چشم انداز این مجموعه  فراهم کردن بستری امن ودردسترس برای تبادل اطلاعات میان والدین و ساخت بازی هایی سناریودار با گرافیک و کیفیت بالا است به طوری که سایت و نرم افزارهای ساخته شده در کنار خانواده، مطابق با نیاز آنها  و یاری رسان باشد.

قهرمان کوچولو

روشی خاص برای افراد خاص

همه ما متفاوتیم و تفاوت ها دنیا را زیباتر میکنند. همه کودکان ( کودکان عادی و کودکان با نیازهای ویژه) چنانچه از آموزش آگاهانه در زمان مناسب و در قالب بازی بهره مند شوند می توانند توانمندی های خود را بروز دهند‌ و مستقل شوند و ما در ساخت این مجموعه نیاز گروههای خاص را نیز درنظر گرفته ایم تا فرصتی برای رشد و بالندگی برای این قهرمانان کوچک فراهم شود.

همچنین در روز ۱۷ اسفندماه ۹۹ نهالی در دانشگاه شیراز به یادمان تیم قهرمان کوچولو کاشته شد تا همزمان شاهد رشد و شکوفایی هردو جوانه امید باشیم.

تیم قهرمان کوچولو

با اعضای تیم ما بیشتر آشنا شوید