درباره ما

تیم قهرمان کوچولو از شرکت داده نگار داتیس پارس، در اولین فراخوان "هاب" همراه اول شرکت کرد و در میان بیش از هفتاد طرح ارسالی به دبیرخانه ، پس از ۳ دوره داوری برگزیده و وارد بخش شتابدهی مجموعه هاب همراه اول شد.

این مجموعه،در نظر دارد با استفاده از تکنولوژیهای نوین، مجموعه بازی های دیجیتال سریالی با هدف توانمند سازی کودکان در کنار شادی و بازی را به خانواده ها ارایه دهد و به هر کودک کمک کند قهرمان زندگی خودش باشد. چشم انداز این مجموعه  فراهم کردن بستری امن ودردسترس برای تبادل اطلاعات میان والدین و ساخت بازی هایی سناریودار با گرافیک و کیفیت بالا است به طوری که سایت و نرم افزارهای ساخته شده در کنار خانواده، مطابق با نیاز آنها  و یاری رسان باشد.

Animation one
Animation two
Animation Three
Animation Four

روشی خاص برای افراد خاص

همه ما متفاوتیم و تفاوت ها دنیا را زیباتر میکنند. همه کودکان ( کودکان عادی و کودکان با نیازهای ویژه) چنانچه از آموزش آگاهانه در زمان مناسب و در قالب بازی  بهره مند شوند می توانند توانمندی های خود را بروز دهند‌ و مستقل شوند و ما در ساخت این مجموعه نیاز گروههای خاص را نیز درنظر گرفته ایم تا فرصتی برای رشد و بالندگی برای این قهرمانان کوچک فراهم شود.

 همچنین در روز ۱۷ اسفندماه ۹۹ نهالی در دانشگاه شیراز به یادمان تیم قهرمان کوچولو کاشته شد تا همزمان شاهد رشد و شکوفایی هردو جوانه امید باشیم.

Animation top left
Animation left buttom
center top
right buttom

تیم قهرمان کوچولو

با اعضای تیم ما بیشتر آشنا شوید

Junior Teacher

Dan Bergeron

Mathematics

Instructor

Roshan Bhula

English Literature

Senior Teacher

Jessica Hamel

General Knowledge

Animation One
Animation two
Animation Three
Animation Four
Animation Five

تیم قهرمان کوچولو

با اعضای تیم ما بیشتر آشنا شوید

x